FACEBOOK HROŠI z BrnaŽivá hudba Hroši z BrnaMobil (Po - Pá do 20:00 hodin):   Kateřina - termíny: 603 226 252, (Libor - technika: 737 042 807)

Mail: hudbahrosi@seznam.cz

Kapela HROŠI z Brna

       Úvod       
       O nás       
      Kontakt      
  Hudba na svatbu  
  Seznam skladeb  
  Hudební ukázky   
    Fotogalerie     
    Termíny akcí    
    Kde hráváme    
   Zajímavé odkazy  

Hudební skupina pro Vaši svatbu, narozeniny, ples, firemní akce...              Doporučení od klientů

 Jak si nás objednat

    Naši kapelu si zarezervujete zasláním závazné objednávky formou mailu - telefonické objednávky neakceptujeme. Tuto rezervaci Vám obratem potvrdíme a umístíme Váš termín na náš web, kde si jej můžete kdykoliv zkontrolovat. Poté Vás vyzveme k zaplacení nevratné zálohy ve výši 2000,- Kč na náš účet, která Vám bude odečtena při závěrečném vyúčtování na Vaší akci. Záloha Vám zajišťuje rezervaci termínu, informace o svatebních zvycích a hrách organizovaných kapelou a veškeré další poradenství od kapely, aby svatba měla jedinečný průběh - po celou dobu trvání rezervační lhůty. Zálohy jsme také zavedli z důvodu stále častější neserióznosti objednavatelů, kterým jsme rezervovali termín, odmítli jiné poptávky na tento termín a oni jej třeba týden před akcí zrušili. V tomto případě bereme zálohu jako smluvní pokutu za nedodržení smlouvy (dle ustanovení § 544 odst. 1 občanského zákoníku). Objednávka je oboustranně závazná.  Z naší strany zrušení rezervace nehrozí a každý "náš zákazník" může být, co se naší spolehlivosti týče, naprosto klidný. Pokud by se stalo, že bychom nemohli zahrát z nějakého opravdu vážného důvodu ( - vyšší moc - nehoda, těžká nemoc, přírodní katastrofa... ) - pak zálohu samozřejmě vracíme. Netvrdíme, že my nikdy nemůžeme onemocnět - to se prostě stane, ale máme mnoho kontaktů a jsme schopni zajistit za sebe plnohodnotnou náhradu. -))

     Možná se ptáte, proč si vybrat právě nás v té nepřeberné řadě kapel a kapelek, které se Vám pro Vaši akci nabízejí. Určitě Vám nebudeme tvrdit, že jsme nejlevnější ze všech. -)) Naše cena je v oboru naprosto standardní a dozví se ji každý, kdo zavolá, nebo napíše. Ta suma, na které se ale s Vámi dohodneme, je pak už pro nás závazná a vy se nemusíte obávat, že 14 dní před Vaší akcí záhadně zdražíme, nebo náhle onemocníme a pojedeme hrát jinam, kde nám dají víc. Někteří naši "kolegové" tohle dělají a nechtěli bychom být v kůži zákazníka, kterému se tohle stane .-((       Několikrát už se nám stalo, že jsme na poslední chvíli jeli hrát na akci, kterou ti méně spolehliví prostě bez náhrady zrušili.

    Naší další předností také je, že naše sestava je stálá a vy víte, že Vám opravdu budou hrát a zpívat Kateřina a Libor. Na mnohých webech vidíme několik hudebníků a  dvě až tři  zpěvačky a Vy do poslední chvíle vůbec netušíte, kdo vám vlastně bude bude hrát. To přece nechcete, že... 

      Reference na naši kapelu získáte buď na největším serveru pro nevěsty www.beremese.cz, nebo nahlédněte do sekce "Kde hráváme", kde jsou uvedeny odkazy na podniky, kde jsme již hráli. Tyto podniky zároveň můžeme doporučit pro pořádání společenských i soukromých akcí.