Poptávka a objednávka

POPTÁVKA:

Ohledně poptávky na konkrétní termín se s námi spojte nejlépe mailem.

Poptávka je nezávazná a dokud nezašlete objednávku, nic domluveno není.

Vaše poptávka musí obsahovat druh akce ( SVATBA ) , datum, místo konání ( OBEC )

Jen s těmito údaji mohu vytvořit přesnou cenovou nabídku právě pro Vás.

Tato cena je pak závazná a ani po uplynutí delší doby se nijak nezmění.

 

JAK OBJEDNAT:

Naši kapelu si zarezervujete zasláním závazné objednávky formou mailu - telefonické objednávky neakceptujeme. Tuto rezervaci Vám obratem potvrdíme, poté vás vyzveme k zaplacení nevratné zálohy ve výši 2000,- Kč na náš účet, která vám bude odečtena při závěrečném vyúčtování na vaší akci. Záloha vám zajišťuje rezervaci termínu, informace o svatebních zvycích a hrách organizovaných kapelou a veškeré další poradenství od kapely, aby svatba měla jedinečný průběh - po celou dobu trvání rezervační lhůty.

Pořadatelé plesů a narozenin zasílají 1000.- Kč

Záloha je nutnou součástí rezervačního procesu (dle ustanovení § 544 odst. 1 občanského zákoníku). Objednávka je oboustranně závazná. 

V případě vážného onemocnění někoho z kapely je v našich silách zajistit za sebe náhradu.

 

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Sami vidíte, že kapel je dost a mnohé jsou velmi šikovné. Repertoár máme celkem podobný, tak proč zrovna Hrochy ?

 = Naše sestava Katka – Libor – Pavla, je stálá, přesně tedy víte, kdo vám bude zpívat a hrát (viz. Ukázky ) Nezávislí hudebníci, se kterými nejsme sehraní s námi neúčinkují.

 = Hrajeme za férové ceny. Určitě najdete levnější kapelu, ale najdete také mnoho výrazně dražších. Smluvená cena je pro nás závazná a nefér zdražení týden před akcí se od nás nedočkáte.

= I když naši kapelu neznáte osobně, můžete se podívat na krásná hodnocení od našich zákazníků na FB. Ty si opravdu sami nepíšeme…

 = Zejména na svatbách aktivně vypomáháme se svatebními zvyky, hrami a jejich moderováním, když si sami netroufáte. Tohle máme v malíčku, přestávky kapely jsou čas, který věnujeme organizování zábavy, nikoli sezení na baru.

 = Za ta léta se už umíme vcítit do atmosféry na akci samotné, téměř všude mezi hosty dobře zapadneme a pozdě večer odjíždíme jako přátelé.