FACEBOOK HROŠI z BrnaŽivá hudba Hroši z BrnaMobil (Po - Pá do 20:00 hodin):   Kateřina - termíny: 603 226 252, (Libor - technika: 737 042 807)

Mail: hudbahrosi@seznam.cz

Kapela HROŠI z Brna

       Úvod       
      Kontakt      
  Jak nás objednat  
  Hudba na svatbu  
  Seznam skladeb  
  Hudební ukázky   
    Fotogalerie     
    Termíny akcí    
    Kde hráváme    
   Zajímavé odkazy  

Hudební skupina pro Vaši svatbu, narozeniny, ples, firemní akce...              Doporučení od klientů

 Pár slov o nás

KATEŘINA NAVRÁTILOVÁ (zpěv, kytara): Přišla z kapely Nová Tchýně, kde pět let zpívala a moderovala. Výuku zpěvu absolvovala u popové zpěvačky Aleny Tiché. Praxe jako zpěvačka v zahraničí - kapela Hot-Shot ( Německo, Mallorca, Švýcarsko ...)
V duu HROŠI také moderuje a organizuje společenské hry a svatební zvyky.

LIBOR NAVRÁTIL (klávesy, zpěv, kytara): Přestoupil z kapely Li&Ve, kde působil 20let s Veronikou Navrátilovou a vždy si zakládali na spolehlivosti a kvalitě hudební produkce. Jeho muzikantská činnost se datuje již od školního věku 12-ti lety výuky klavíru na LŠU, sólový zpěv u prof. Kočaře. Od roku 1974 postupně jako hráč na klávesové nástroje a zpěvák v kapelách Melodic, Souhvězdí, Albatros, Gamma, Kapela Q, FBT, Fortuna. V zahraničí s kapelou Vega - Německo, Švýcarsko, Rakousko, Ibiza, Mallorca ...

VERONIKA NAVRÁTILOVÁ - Působí v kapele Hroši jako posila pro velké plesy a svatby většího rozsahu. Věnuje se sólovému zpěvu od útlého mládí. Zpívala v brněnských kapelách Horoskop, Gamma v podnicích jako jsou Legie, Hudební kavárna Melodie, v hotelu Myslivna, nebo na mnohých plesech po celé jižní Moravě.. Po revoluci byla členkou hudebního dua Li&Ve Brno, kde zpívala a hrála na akustickou kytaru. Duo Li&Ve působilo na soukromých a společenských akcích přes 20 let a bylo pověstné spolehlivostí, kvalitní muzikou, která v bohaté míře uspokojila nejen vyznavače rockové hudby, ale i milovníky ostatních žánrů. Veronika disponuje hlubokým altem, který výborně uplatňuje ve swingových a rockových písních. Kapela zní o poznání bohatěji a vznikají vícehlasé vokály.