FACEBOOK HROŠI z BrnaŽivá hudba Hroši z BrnaMobil (Po - Pá do 20:00 hodin):   Kateřina - termíny: 603 226 252, (Libor - technika: 737 042 807)

Mail: hudbahrosi@seznam.cz

Kapela HROŠI z Brna

       Úvod       
       O nás       
      Kontakt      
  Jak nás objednat  
  Seznam skladeb  
  Hudební ukázky   
    Fotogalerie     
    Termíny akcí    
    Kde hráváme    
   Zajímavé odkazy  

Hudební skupina pro Vaši svatbu, narozeniny, ples, firemní akce...              Doporučení od klientů

Vážená nevěsto, ženichu, budoucí tchány a tchýně nevyjímaje .-))

    Víme, že Vás čeká Velký den a proto chcete, aby bylo vše dokonalé a podle Vašich představ.  Každým "našim" snoubencům se proto snažíme život maximálně ulehčit, hlavně tím, že vše co se týká našeho hraní vždy řešíme v předstihu, aby si  den "D" užili naplno, bez nejasností a stresů.

    Rádi vám pomůžeme s organizací a moderováním svatebních a společenských her a zvyků. Ročně se účastníme desítek krásných svateb, kde stále čerpáme inspiraci, proto rádi poradíme a vypomůžeme i Vám.
Máte li zájem o podrobný seznam a popis jednotlivých svatebních či společenských her, zašleme Vám jej mailem a Vy si vyberete ty nejvhodnější pro Vaši společnost a přátele. Osobně se ale přimlouváme, aby na svatbě zbyl čas i na popovídání a obligátní kafíčko či cigaretu. Uhonění svatebčané, kteří jsou nuceni se účastnit jedné aktivity za druhou, nejsou rozhodně naším cílem,  naopak pohoda spojená s muzikou a dobrou zábavou je to, na co si každý po létech rád zavzpomíná.
    Budeme také spolupracovat s Vašimi svědky či družbou a družičkou, kteří se na místě starají o zábavu.
Zapůjčíme mikrofony, po dohodě i rekvizity ke hrám.

    Také doporučíme i další dodavatele, o jejichž profesních kvalitách jsme se již osobně přesvědčili. Tyto najdete v sekci Zajímavé odkazy, kam určitě nahlédněte, pokud ještě nemáte vše zajištěno.

    Reference na naši kapelu získáte buď na největším serveru pro nevěsty www.beremese.cz, nebo nahlédněte do sekce "Kde hráváme", kde jsou uvedeny odkazy na podniky, kde jsme již hráli. Tyto podniky zároveň můžeme doporučit pro pořádání společenských i soukromých akcí.