Svatba

Vážená nevěsto, ženichu, budoucí tchány a tchýně nevyjímaje ...

Hudební produkce na svatbě je specifická. Určitě hledáte někoho, kdo má nejen zkušenosti, ale i cit pro zaměření hostů na svatbě.

My se věnujeme hraní na společenských akcích všeho druhu celý život, proto věříme, že Vaše svatba bude i díky nám jedinečná, dobře se pobavíte a zatančíte si.

Jsem zvyklá komunikovat s nevěstami, nebo svatebčany dlouho před svatbou a vyřešit tak předem jejich požadavky na repertoár a zábavu na svatbě samotné. Vždy v týdnu před svatbou telefonuji nevěstě, nebo pověřenému svatebčanu a vše si ještě v kostce potvrdíme, probereme první tance a zhruba zábavu na svatbě, pokud není již domluvena předem po mailech.

Když do toho půjdete s námi, budete předem přesně vědět, jak bude vzájemná spolupráce probíhat, co potřebujeme, abychom mohli zahrát, v čem vám můžeme vyhovět a co už třeba nepůjde. Opravdu se nemusíte bát, že kapela naslibuje a na místě samotném bude otrávená a neochotná. Všechno zařídit neumíme, ale to domluvené prostě platí.

Mnohé svatby nás inspirují k dalším nápadům a tak je každá svatba jiná.

Pokud si budete chtít nechat poradit a čerpat z našich zkušeností, je to fajn, jestli máte vlastní invenci a zábavy na svatbě se ujmete sami, nebo to svěříte vašim svědkům, rádi se přizpůsobíme. Každopádně máme pro vaše moderátory k zapůjčení jeden bezdrátový mikrofon.

Některé snoubenecké páry mají pocit, že by na svatbě měla jedna aktivita stíhat druhou, aby se hosté takříkajíc nenudili.

Zatím jsme vypozorovali, že většina společnosti se nejvíce těší na tak zvanou volnou zábavu ( hudba, tanec, drink, popovídání )

Když stíhá jedna hra druhou a ještě se pokusíte udělat ze svatby kabaret účinkováním např. kouzelníka, nebo VIP osobnosti, tak se společnost na svatbě moc nestmelí. Všichni budou v roli konzumentů sedět a koukat, nebo se naopak rozprchnou mezi fotokoutek, šipky, fotbálek, dětský koutek, bar a v sále, kde by se mělo slavit a tančit nikdo nezůstane. Trochu škoda.

Hlavními hvězdami na svatbě by měli být ženich a nevěsta a kolem nich by se měla celá svatba točit.

Ráda poradím a pomohu , abyste si Vaši jedinečnou svatbu užili jaksepatří, když o to budete stát ...

                                                            Kateřina